Kontakt

Ta kontakt:

(+47) 960 08 142

post@ikt-norge.no

Post og besøk:

Oscars gate 20
0352 Oslo

Fredrik Syversen

Direktør strategi- og forretningsutvikling

fs@ikt-norge-no

92032470

Linkedin

Mali Hole Skogen

Teknologi- og bærekraftsdirektør

mali@ikt-norge.no

91835999

Linkedin

Geir Olsen

Direktør for næringspolitikk og kommunikasjon

geir@ikt-norge.no

91344971

Linkedin

Line Gaare Paulsen

Direktør for kompetanse og utdanning

line@ikt-norge.no

92065300

Linkedin

Thea Rode

Salg- og markedssjef (i permisjon)

thea@ikt-norge.no

93434077

Linkedin

Nard Schreurs

Spesialrådgiver e-helse og CEO EHiN (E-helse i Norge)

nard@ikt-norge.no

40210009

Linkedin

Bjørn Rønning

Bjørn Rønning

Daglig leder Norsk Datasenterindustri

br@ikt-norge.no

92242657

Linkedin